Menu

DOWAN Sp. z o.o.Sprzęt ratownictwa medycznego • DOWAN Sp. z o.o.


Profesjonalny sprzęt to podstawa wielu działalności. To właśnie od wysokiej jakości zaplecza, zależy poziom świadczonych usług. Jest to niezwykle istotne, zwłaszcza jeżeli chodzi o zawody, które ratują życie i zdrowie ludzi. Zawód ratownika medycznego, to przede wszystkim kwalifikacje i umiejętności pracownika, ale także sprawny i wysokogatunkowy sprzęt ratownictwa medycznego.

Profesjonalne wyposażenie karetki pogotowia, to nie lada wyzwanie, ale korzystając z usług renomowanej firmy, takiej jak DOWAN, można liczyć na urządzenia najwyższej jakości. Firma ma wieloletnie doświadczenie na rynku i wie jak istotna jest jakość i funkcjonalność oferowanych produktów. Wyposaża się jedynie w produkty od cenionych i znanych marek. W pracy ratowników medycznych bezpieczeństwo jest priorytetem, dlatego też używany przez nich sprzęt, powinien spełniać rygorystyczne standardy i posiadać odpowiednie certyfikaty.

Szeroki asortyment, proponowany przez firmę, zaspokoi potrzeby osób ratujących ludzkie życie. W sklepie można znaleźć różnego rodzaju krzesła ewakuacyjne, nosze ratownicze, krzesła ambulatoryjne, wszelkiego rodzaju platformy transportowe czy pasy nośne dla operatorów noszy. Proponowane akcesoria są przeznaczone dla profesjonalistów i mają niezwykle wysoką skuteczność. Atuty proponowanych sprzętów to:

Solidna konstrukcja, która jest odporna na uszkodzenia i może służyć latami.

Odpowiednie certyfikaty, które są zgodne z europejskimi normami i zapewniają pełne bezpieczeństwo.

Większość urządzeń jest bardzo łatwe w przechowywaniu, dzięki nowoczesnym mechanizmom składania.

Szeroki asortyment, w którym każdy znajdzie coś co najbardziej odpowiada jego preferencjom.

Urządzenia pochodzą od renomowanych producentów i charakteryzują się bardzo wysoką jakością.

Firma, wie jak duże znaczenie ma sprawna i efektywna praca ekipy ratunkowej, dlatego proponowane przez nich urządzenia mają być ekonomiczne, skuteczne i niezawodne. Dzięki temu, zespół medyczny będzie mógł spełniać swoje zadania płynnie i bez niepotrzebnych komplikacji, niezależnie od okoliczności, w których się znajduje.


Zostaw nam swoją opinię o przedsiębiorstwie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: http://www.dowan.com.pl/
Data dodania firmy: 2019-03-08
Telefon do firmy: (058) 520 22 19
Miejscowość: Gdańsk
Adres: Al. Grunwaldzka 220
Kod pocztowy: 80-266

Źródła:
http://www.dowan.com.pl/oferta/sprz%C4%99t-ratwnictwa-medycznego/Dane redaktora wpisu: Adrian Konieczny


Firmy działające w tej samej branży