Menu

StalgarOptymalne wymiary garażu blaszanego


Garaże blaszane dają wiele możliwości w zakresie indywidualnego projektu wiaty. W rozsądnej cenie można zdecydować się na różne parametry. Właściciele aut często nie wiedzą, jakie wymiary wiaty będą najlepsze. Czy wybrać standardowy projekt, czy zamówić dodatkową przestrzeń? Producent Stalgar zauważa, że jest to bardzo zależne od sytuacji i indywidualnych preferencji.

Warto rozważyć między innymi ilość osób korzystających z garażu. Zazwyczaj ta kwestia kojarzy się z ilością aut - rzeczywiście jest możliwe zaparkowanie kilku aut w ramach jednej wiaty. Nie jest to jednak jedyny problem. Czasem, mimo posiadania jednego pojazdu, miejsca w garażu jest po prostu za mało. Dzieje się tak dlatego, że więcej osób przechowuje tam różne rzeczy. Najczęściej należą do nich narzędzia, kartony z różnymi pamiątkami i niepotrzebne przedmioty, czekające na sprzedaż lub planowaną utylizację. Gdyby jedynym celem wiaty była ochrona samochodu, wystarczy standardowy wymiar. W większości przypadków okazuje się jednak, że warto dodać odrobinę odatkowej przestrzeni.

Prywatny garaż w Krakowie może zostać zbudowany w bardzo korzystnej cenie. Przy odpowiednim przemyśleniu inwestycji, będzie ona strzałem w dziesiątkę na długie lata. Istnieją narzędzia do oszacowania kosztów realizacji projektu. Na stronie internetowej pod adresem garaze.org.pl można znaleźć kalkulator od producenta. Najbardziej miarodajny jest jednak indywidualny kontakt z wykonawcą, w którego czasie można ustalić wszystkie szczegóły.

Jakie rzeczy wpływają na cenę garażu? Zalicza się do nich na przykład rodzaj stosowanej blachy. Obecnie wszystkie stosowane materiały są solidne i estetyczne, wyróżnia się jednak gatunki o szczególnie wysokich walorach i rekomendacjach. Kolejną sprawą jest dach, który może być jedno, bądź dwuspadowy. Inwestor musi przemyśleć też zaprojektowanie ewentualnych otworów okiennych. Zaleca się je w bezpiecznych, strzeżonych okolicach. W trakcie rozmowy z producentem można ustalić optymalne rozwiązania i ustalić możliwości założonego budżetu.


Zostaw nam swoją opinię o przedsiębiorstwie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)Dane redaktora wpisu: Tymoteusz Bąk


Firmy działające w tej samej branży

Mediglobal Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa
ul. Pod Stokiem 39
Kraków