Menu

KartopProducent kartonów - https://producent.kartop.com.pl/


Profesjonalne opakowania tekturowe stanowią zasadniczy element wykorzystywany w wielu dziedzinach życia gospodarczego. Dlatego też znalezienie rzetelnego dostawcy określonych wyrobów to bardzo istotna kwestia. Przedsiębiorstwo, które zajmuje znaczącą pozycję wśród podmiotów specjalizujących się wskazanym rodzajem produkcji to firma Kartop. Działalność rozpoczęła w latach 70 dwudziestego wieku i prowadzi ją do dzisiaj. Dzięki nowoczesnemu podejściu do wykonywanych zleceń wytwórca zyskał zaufanie swoich klientów. Opisywana organizacja dąży do nieustanego doskonalenia tworzonych towarów i realizowanych usług.

 

Proces wytwórczy oparty jest na wykorzystaniu materiałów poddanych recyklingowi. W rezultacie powstaje tektura, która znajduje zastosowanie jako zasadniczy element wyrobu końcowego. Istotną kwestią jest to, że producent kartonów przykłada duże znaczenie do spełniania wymogów o charakterze jakościowym, użytkowym oraz wytrzymałościowym, przygotowując towary o różnych gabarytach i gramaturze.

 

Współpracujący odbiorcy najczęściej zamawiają opakowania standardowe, klapowe i fasonowe. W sytuacji, gdy podstawowa oferta nie spełni oczekiwań współpracującego klienta, przemysłowiec dostosuje zamówienie do jego indywidualnych wymagań. Pełna lista możliwości w zakresie wzorów, wymiarów, otworów oraz łączeń dostępna jest w katalogu Europejskiej Federacji Producentów Tekstury Falistej. Co więcej, jako producent kartonów daje gwarancje dostarczenia zapotrzebowania na obszar całej Polski.

 

Fabrykant stosuje odmienne rozwiązania materiałowe oraz dysponuje parkiem maszynowym pozwalającym na wykonanie zleceń niestandardowych zgodnych ze specyficznymi preferencjami. Na życzenie podmiotu odpierającego towar istnieje możliwość ozdobienia pudełek nadrukiem, bądź zabarwienia na konkretną barwę.

 

W obszarze działania mieszczą się również usługi dodatkowe, takie jak transport i introligatorstwo. Przemysłowiec pełni również rolę hurtowni. W każdej dziedzinie uzyskuje pozytywne opinie kontrahentów.

 

 


 


Zostaw nam swoją opinię o przedsiębiorstwie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://producent.kartop.com.pl/
Data dodania firmy: 2019-03-17
Telefon do firmy: 506 224 565
Miejscowość: Chodzież
Adres: Zwycięstwa 37
Kod pocztowy: 64-800

Źródła:
https://producent.kartop.com.pl/o-firmieDane redaktora wpisu: Helena Wojciechowska


Firmy działające w tej samej branży

Craftmano Agnieszka Kopczyńska
ul. Poznańska 27
Poznań