Menu

Yasumi ChełmYasumi Chełm • Depilacja Chełm cennik


Ciągła depilacja i odrastające włoski to bardzo męczący i niewygodny problem zwłaszcza kobiet, które do depilacji mają znacznie więcej miejsc niż mężczyźni. Depilacja maszynką to sposób bardzo łatwy i prosty, jednak nie do końca skuteczny, bowiem ogolone włoski często zaczynają odrastać nawet już na drugi dzień. To samo dotyczy sfery bikini, gdzie dodatkowo często dochodzi do podrażnień. Jeśli więc masz dosyć ciągłego golenia się maszynką, wrastających włosków, podrażnień i krótkotrwałego efektu, warto wybrać się na zabieg wykonywany woskiem, którym możesz wydepilować każdą część ciała.

Jest to metoda nico bardziej bolesna od standardowej maszynki i droższa, ale efekty zabiegu mogą utrzymywać się od 2 nawet do 5 tygodni. To z pewnością idealne rozwiązanie na wakacje. Depilacja woskiem polega na usunięciu włosków razem z cebulkami, dzięki czemu ich końcówki w czasie odrastania są delikatniejsze, a same włoski stają się słabsze i jaśniejsze. Odnowienie cebulki po takim zabiegu trwa kilka tygodni. Regularnie stosowanie tej metody sprawia, że owłosienie staje się coraz słabsze i mniej widoczne, a włoski odrastają coraz rzadziej. Bazo często kobiety decydują się na depilację bikini. W profesjonalnym gabinecie kosmetycznym klientki mają do wyboru depilację bikini:

  • francuską,
  • brazylijską oraz
  • hollywoodzką, inaczej bikini pełne lub całkowite.  

W zależności od potrzeb i preferencji klientek dobierany jest odpowiedni rodzaj depilacji.  Uciążliwe owłosienie nie musi stwarzać już tak wielu problemów. Oferty gabinetów kosmetycznych są bardzo bogate. Każdy klient jest w stanie poradzić sobie ze swoimi niedogodnościami lub problemami z jakimi się zmaga. Depilacja wykonywane w Chełmie posiada różny cennik. Wszystko uzależnione jest od miejsca depilacji. Im większa strefa, tym zabieg będzie droższy. Ceny jednak wahają się w granicach od 15 zł za najmniejsze partie np. wąsik do 100 zł np. za całe nogi. Jeśli jesteś zainteresowana zabiegiem depilacji woskowej, odwiedź stronę gabinetu chelm.yasumi.pl i zapoznaj się ze szczegółowymi informacjami odnoście oferty oraz samego salonu oraz z cennikiem usług.


Zostaw nam swoją opinię o przedsiębiorstwie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://chelm.yasumi.pl/
Data dodania firmy: 2019-03-27
Telefon do firmy: 695 88 88 98
Miejscowość: Chełm
Adres: Lwowska 79a
Kod pocztowy: 22-100

Źródła:
https://chelm.yasumi.pl/zabiegi/depilacja-woskiem/138Dane redaktora wpisu: Ignacy Malinowski


Firmy działające w tej samej branży

Gabinet Medycyny Estetycznej
ul. Żołnierska 7
Lublin