Menu

PSYCHE.EXPERT Katarzyna KowalskaTerapia uzależnień - na czym polega i kiedy się po nią zgłosić?


Uzależnienia zazwyczaj są groźne w wielu aspektach, niezależnie od tego, co konkretnie jest nałogiem danej osoby. Ze współczesnym światem wiąże się dodatkowo mnóstwo nowych uzależnień, które wcześniej nie były tak popularne lub w ogóle nie występowały. Są to między innymi uzależnienia od:

  • telefonu komórkowego;
  • internetu;
  • zakupów;
  • seriali;
  • gier komputerowych;
  • pracy;
  • solarium i różnych zabiegów upiększających.

Wejdź na stronę internetową psyche.expert, aby poznać inne rodzaje uzależnień oraz zagrożenia, które są z nimi związane. Terapia uzależnień online może złagodzić objawy Twojego uzależnienia, a ostatecznie doprowadzi do stanu, gdzie będziesz czuł się wolny i żaden przedmiot czy zjawisko nie będzie ograniczało Twojego życia. Uzależnienie od jakiejś substancji lub rzeczy wiąże się z przykrymi konsekwencjami fizycznymi, ale nie tylko. Bycie uzależnionym od czegoś rodzi również mnóstwo konfliktów, osłabia więzi międzyludzkie, a w skrajnych przypadkach może doprowadzić do załamania życia towarzyskiego, miłosnego, erotycznego, niekiedy zawodowego. Jeśli z powodu uzależnienia zaniedbujesz ukochaną osobę, pracę, rozwój osobisty, a nawet codzienne czynności - nie możesz dłużej czekać z proszeniem o pomoc. Terapia przez internet jest wygodnym rozwiązaniem w takiej sytuacji, ponieważ nie czujesz się skrępowany bezpośrednim kontaktem ze specjalistą. Możesz uruchomić czat online lub rozmowę wideo na komunikatorze, aby porozmawiać z wybranym specjalistą. Do wyboru masz kilku lekarzy, którzy mają dużą wiedzę na temat poszczególnych uzależnień oraz doskonale wiedzą co robić w momencie, gdy uzależnienie zawładnęło Twoim życiem. Jeśli wahasz się, którego specjalistę wybrać, odwiedź zakładkę, gdzie są oni opisani. Znajdziesz tam między innymi informacje na temat:

  • specjalizacji danej osoby. Mnóstwo ekspertów na stronie może Ci pomóc w wielu dziedzinach Twojego życia;
  • wykształcenia, jakie zdobył psycholog. Dokładna droga kształcenia pomoże Ci utwierdzić się w przekonaniu, że rozmawiasz z profesjonalistą;
  • terminy, w których możliwa jest rozmowa z danym psychologiem.

Zostaw nam swoją opinię o przedsiębiorstwie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)Dane redaktora wpisu: Nina Laskowska


Firmy działające w tej samej branży

Rehatrainers
ul. Ciszewszkiego 15
Warszawa
pogotowie-komputerowe24h.pl
ul. Warszawska 25
Warszawa
Providio
ul. Opaczewska 65
Warszawa