Menu

Glassandmore.plhttps://glassandmore.pl/ • Drzwi wewnętrzne szklane


Czy drzwi ze szkła sprawdzą się w niewielkich pomieszczeniach? Możliwości aranżacyjne z wykorzystaniem tego produktu są bardzo szerokie. Wszystko zależy od wyobraźni klienta. Jak zauważają producenci, drzwi wewnętrzne szklane spotyka się zarówno w przestronnych domach o sporym metrażu, jak i w małych mieszkaniach.

Warto przy tym zwrócić uwagę na złudzenia optyczne, które da się wywołać poprzez zastosowanie szkła. Powierzchnie z tego materiału potrafią:

  • optycznie powiększyć wnętrze, sprawiając, że na przykład maleńka kuchnia wyda się większa, a połączenie z salonem zyska na atrakcyjności wizualnej,
  • rozjaśnić wnętrze, wpuszczając do niego światło z innych pomieszczeń (rozjaśnienie jest jednym z elementów optycznego powiększenia, daje też wrażenie czystości, przestronności, luksusu).

Najlepsze efekty uzyskuje się przy produkcji drzwi na indywidualne zamówienie. Wówczas można dobrać odpowiednie wymiary i zdecydować się na dodatkowe opcje. W małych pomieszczeniach świetnym rozwiązaniem są drzwi przesuwne, które nie uchylają się, lecz poruszają się po płaszczyźnie poziomej. Nie trzeba się martwić o kolidowanie drzwi z postawionymi w pokojach meblami. Taka technologia daje też większe poczucie uporządkowania wnętrza.

Jeśli chodzi o duże metraże, szkło także znajduje swoje zastosowania. Wielu właścicieli nowoczesnych domów ceni sobie efekt przejrzystości i jasności, jakie dają szklane tafle. Osoby kreatywne, które lubią dodatkowe opcje personalizacji, mogą nawet przygotować własną grafikę na drzwi. Otwiera ona wręcz nieskończoną ilość możliwych aranżacji i efektów przestrzennych. Każdy klient wybiera rodzaj szkła, który odpowiada jego wizji. Drzwi mogą być zupełnie przejrzyste bądź bardziej dyskretne. Więcej informacji na temat współcześnie stosowanych technologii można znaleźć na stronie internetowej pod linkiem glassandmore.pl. Pracownicy tej firmy specjalizują się w produkcji szklanych drzwi na zamówienie. Chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania i przedstawią przykładowe inspiracje.


Zostaw nam swoją opinię o przedsiębiorstwie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://glassandmore.pl/
Data dodania firmy: 2019-05-12
Telefon do firmy: 22 2428348
Miejscowość: Warszawa
Adres: Bruzdowa 19a
Kod pocztowy: 02-994

Źródła:
https://glassandmore.pl/pol_m_Wewnetrzne-drzwi-szklane-242.htmlDane redaktora wpisu: Emil Jabłoński


Firmy działające w tej samej branży

Rehatrainers
ul. Ciszewszkiego 15
Warszawa
pogotowie-komputerowe24h.pl
ul. Warszawska 25
Warszawa
Providio
ul. Opaczewska 65
Warszawa