Menu

Craftmano Agnieszka KopczyńskaSandały boho - https://sklep.craftmano.pl/


Ochrona środowiska naturalnego i wszelkie inne zagadnienia związane z ekologią cieszą się coraz większą popularnością, zarówno wśród młodych, jak i starszych ludzi. Większa świadomość przekłada się na zmiany w codziennym funkcjonowaniu, co z pewnością ma pozytywne wpływ na planetę.

Ekologia i moda

Wśród ważnych zagadnień związanych z ekologią, wyróżnić należy kwestie dotyczące odpowiedzialnej mody. Niestety, jest to temat, który wciąż nie cieszy się popularnością wśród konsumentów.

Masowa produkcja ubrań i butów jest wyjątkowo szkodliwa dla środowiska. Tak zwana „szybka moda”, polegająca na tworzeniu tanich ubrań z niskiej jakości materiałów, generuje ogromną ilość odpadów. Nie wspominając już o tym, że tego typu ubrania i buty szybko się niszczą i konsumenci są zmuszeni do kupowania nowych produktów.

Aby zatrzymać tego typu praktyki, warto zacząć świadomie podchodzić do mody i kupować dobrej jakość produkty tworzone w sposób przyjazny dla środowiska.

Moda i idea

Konsumenci, którzy chcą świadomie podejść do mody i kupować ubrania i obuwie dobrej jakości, którego produkcja nie zanieczyszcza środowiska, powinni zapoznać się z ofertą sklepu Craftmano.

Sklep sprzedaje produkty tworzone przez niewielkie manufaktury zlokalizowane w ubogich częściach świata. Klienci sklepu kupując produkty, wspierają lokalnych rzemieślników z Peru, Nepalu czy Kenii.

Firma dba o ochronę praw pracowniczych, sprawiedliwy podział dochodu oraz troszczy się o środowisko naturalne. Jest to ważna informacja dla wszystkich osób, którym bliska jest idea odpowiedzialnej mody.

Oferta sklepu

W ofercie znaleźć można obuwie, ubrania, różnego typu akcesoria oraz elementy dekoracji wnętrz. Osoby lubiące ozdoby etniczne powinny zainteresować się sandałami w stylu boho, tworzonymi przez kenijskich rzemieślników.

Sandały są tworzone ręcznie. Głównym materiałem jest naturalna skóra ozdobiana tradycyjnymi koralikami. Design sandałów nawiązuje do kultury i tradycji mieszkańców Kenii.

Sandały boho są trwałe, wykonane z przywiązaniem do detali. Z pewnością będą służyć właścicielowi przez długie lata.


Zostaw nam swoją opinię o przedsiębiorstwie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://sklep.craftmano.pl/
Data dodania firmy: 2019-06-06
Telefon do firmy: 698 653 111
Miejscowość: Poznań
Adres: Poznańska 27
Kod pocztowy: 60-850

Źródła:
https://sklep.craftmano.pl/Sandaly-skorzane-i-gladiatorki-etniczne-ze-skory/38Dane redaktora wpisu: Ignacy Malinowski


Firmy działające w tej samej branży

Kartop
ul. Zwycięstwa 37
Chodzież