Menu

Mediglobal Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowaProfesjonalne tłumaczenia badań klinicznych


Badania kliniczne w Polsce to dynamicznie rozwijający się obszar. Ich rzetelne przeprowadzenie wiąże się z koniecznością przedłożenia setek niezbędnych dokumentów na wielu jej etapach. Doświadczony zespół Medi Global zapewnia profesjonalne tłumaczenia badań klinicznych. Tłumacze nie tylko dysponują doskonałymi umiejętnościami lingwistycznymi, ale i posiadają szeroką wiedzę specjalistyczną z m.in. medycyny, biologi, biotechnologii oraz farmacji. Każde zlecenie wykonywane jest w sposób drobiazgowy i tak, aby, jak najbardziej odpowiadało oryginałowi bez zatracenia sensu merytorycznego. 

Świadczone usługi obejmują każdy etap projektu badawczo-naukowego. Od złożenia wniosku, rekrutację pacjentów do badań, aż po dokumentację wyników i raportu końcowego umożliwiającego wypuszczenie leku na rynek.  Wykonanie profesjonalnych tłumaczeń badań klinicznych jest kluczowe ze względu na zweryfikowanie bezpieczeństwa oraz ogólnego oddziaływania produktu na organizm ludzki (skutki uboczne, działania niepożądane). 

Proces wykonywania zlecenia

Każde przyjęte zlecenie zostaje wycenione w sposób indywidualny. W trakcie oceny uwzględnia się nie tylko długość tekstu, ale i stopień jego złożoności oraz tematykę. Tłumaczenia wykonywane są w wielu językach, w tym tych najpopularniejszych jak język angielski, włoski, hiszpański, niemiecki, rosyjski czy francuski. Firma zapewnia pełną poufność dotyczącą treści tłumaczonych dokumentów. Klient może być pewien, że otrzyma tłumaczenie najlepszej jakości.

Oferta tłumaczeń

Najczęściej tłumaczonymi dokumentami w obszarze badań klinicznych są:

  • wyniki badań laboratoryjnych i obrazowych
  • informację dla pacjentów dotyczące przeprowadzanych badań
  • formularze świadomej zgody pacjentów
  • broszury badacza
  • opisy kliniczne
  • raporty statystyczne
  • raporty końcowe
  • streszczenia i protokoły badań
  • umowy dotyczące prowadzonych badań 
  • dokumenty i korespondencja z Urzędem Rejestracji 

W zakładce Kontakt znajduje się odpowiedni formularz służący do wstępnej wyceny zlecenia. Firma oferuje również przekłady dokumentacji wyrobów weterynaryjnych, a także z zakresu life science, biologii czy biotechnologii. 

 

 

 

 

 


Zostaw nam swoją opinię o przedsiębiorstwie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://medi.global/
Data dodania firmy: 2019-06-20
Telefon do firmy: +48 12 400 44 44
Miejscowość: Kraków
Adres: Pod Stokiem 39
Kod pocztowy: 30-236

Źródła:
https://medi.global/tlumaczenia-dla-badan-klinicznych/Dane redaktora wpisu: Ignacy Malinowski


Firmy działające w tej samej branży

Stalgar
ul. Siewna 21C
Kraków