Menu

Netpaka.euNetpaka - Najlepszy portal przewoźników w Polsce


Żyjemy w dobie społeczeństwa informacyjnego. Internet stał się nieodłącznym elementem naszej codzienności. To do niego zagląda przeciętny Kowalski, gdy chce poznać wyniki ostatniego meczu ulubionej drużyny piłkarskiej, sprawdzić, jaka będzie pogoda na najbliższy weekend albo dowiedzieć się, który portal przewoźników jest najlepszy. Ostatni z przywołanych przykładów pojawił się tu nie bez kozery. Firmy funkcjonujące na współczesnym rynku traktują opisywane medium nie tylko jako narzędzie pracy, ale również reklamy. Dzięki sieci są w stanie dotrzeć do szerokiego grona odbiorców i pozyskać nowych klientów, między innymi za sprawą witryn zrzeszających usługobiorców i usługodawców.

Na takiej właśnie zasadzie działa netpaka.eu,  najlepsza giełda zleceń transportowych w Polsce. Serwis powstał z myślą o przedsiębiorstwach zajmujących się przewozem różnego rodzaje ładunków, a także osobach prywatnych, które szukają sposobu na to jak bezpiecznie przetransportować:

  • nowo zakupiony samochód, ciągnik, telewizor, sprzęt gospodarstwa domowego, itp.,
  • przetransportować grupę znajomych z punktu A do punktu B (na przykład na miejsce umówionej wycieczki);
  • paczkę żywnościową przygotowaną dla bliskiej osoby z okazji Świąt Bożego Narodzenia, Wielkiej Nocy, urodzin, imienin, etc.;
  • ukochanego „pupila” (psa, kota, papugę, konia, chomika, etc.) do  hotelu dla zwierząt albo kliniki weterynaryjnej

W zasadzie lista potencjalnych „pakunków” mogłaby ciągnąć się bez końca. W końcu ludzka wyobraźnia też nie zna granic.

Pozostaje tylko jedno pytanie: co zrobić żeby skorzystać z usług opisywanego portalu? Wbrew pozorom, sprawa nie jest skomplikowana. Wystarczy założyć konto w serwisie. Rejestracja wymaga podania wyłącznie paru podstawowych danych. Zazwyczaj trwa zaledwie kilka minut. Z reguły więcej czasu zajmuje zaparzenie kawy lub herbaty. Wniosek? Nie warto dłużej marnować cennych chwil na przeszukiwanie setek lub nawet tysięcy stron internetowych w poszukiwaniu sprawdzonej firmy transportowej. Teraz wszystkie interesujące i - co niemniej istotne - wiarygodne oferty przewoźników leżą na wyciągnięcie ręki (choć należałoby chyba raczej powiedzieć kliknięcie myszki).


Zostaw nam swoją opinię o przedsiębiorstwie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://netpaka.eu/
Data dodania firmy: 2019-06-07
Telefon do firmy:
Miejscowość: Lubliniec
Adres: Powstańców Śląskich 54
Kod pocztowy: 42-700

Źródła:
https://netpaka.eu/Dane redaktora wpisu: Maja Włodarczyk


Firmy działające w tej samej branży