Menu

Zdonka Beauty Partner Aleksandra Zdonekhttps://zdonka.pl/ | Brwi permanentne cena Kielce


Makijaż permanentny stał się ostatnio bardzo popularnym zabiegiem. Chętnie korzystają z tego celebrytki, bizneswomen, a nawet nastolatki. Szukając jednak salonu, gdzie można zrobić taki makijaż, warto pamiętać, że nie każda kosmetyczka umie go zrobić. Kto wykona w Kielcach makijaż permanentny brwi w cenie niewygórowanej? Aleksandra Zdonek zaprasza wszystkich do swojego gabinetu. To świetna linergistka, czyli specjalistka od makijażu permanentnego. Warto podkreślić, że nie jest ona typową kosmetyczką po kursach, ale dyplomowanym magistrem kosmetologii. Kursy doszkalające są oczywiście ważne, bo pozwalają poznać najnowsze techniki i trendy w makijażu.

Jesteś ciekawa, ile trzeba zapłacić za zrobienie makijażu permanentnego brwi, ust czy oczu? Możesz wejść na stronę zdonka.pl i pobrać aktualny cennik. Wynika z niego, że decydując się na makijaż permanentny brwi, trzeba przygotować się na wydatek rzędu ok. 1000 zł. Polecana linergistka przygotowała atrakcyjne cenowo pakiety. I tak:

  1. Brwi + Kreski zagęszczające, zabiegi wykonane podczas jednej wizyty to koszt ok. 1400 zł.
  2. Brwi + Kreski dekoracyjne, zabiegi wykonane podczas jednej wizyty to koszt ok. 1600 zł.
  3. Brwi + Usta zabiegi wykonane podczas jednej wizyty to wydatek ok. 1800 zł.

Jest to cena naprawdę niewygórowana, zwłaszcza jeśli weźmie się pod uwagę fakt, że dobrze wykonany makijaż utrzymuje się przez około dwa lata.

Klientki bardzo często pytają, czego nie można robić po zabiegu. Otóż świeżo po nałożeniu pigmentu nie można myć ani drapać okolic, gdzie nałożony był makijaż. Niewskazane są też wszelkiego rodzaju zabiegi upiększające na twarz, czy też opalanie się. Rekonwalescencja po takim zabiegu kosmetycznym trawa ok. trzy tygodnie. Wiele pań w ciąży i zaraz po porodzie pyta, czy może umówić się na zrobienie makijażu permanentnego. Wynika to z faktu, że to właśnie wówczas kobiety mają mniej siły i czasu na codzienny make-up. Trzeba wziąć pod uwagę jednak to, że ciąża, tak samo, jak okres karmienia piersią, jest absolutnym przeciwwskazaniem do wykonania takiego zabiegu. Dlatego makijaż permanentny warto wykonać przed zajściem w ciążę. Może to w znaczący sposób wpłynąć na poprawę samopoczucia kobiety.


Zostaw nam swoją opinię o przedsiębiorstwie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://zdonka.pl/
Data dodania firmy: 2019-07-07
Telefon do firmy: 500230124
Miejscowość: Kielce
Adres: Stefana Żeromskiego 15
Kod pocztowy: 25-369

Źródła:
https://zdonka.pl/cennik/Dane redaktora wpisu: Helena Wojciechowska


Firmy działające w tej samej branży