Menu

Hair Air Karolina StępczyńskaHair Air Karolina Stępczyńska • Ochota fryzjer


Kiedyś do fryzjera chodziło się najczęściej, żeby przystrzyc włosy. Teraz są panie, które przynajmniej raz na tydzień muszą odwiedzić salon fryzjerski, a niektóre nawet częściej. Panie chodzą do fryzjera już nie tylko, żeby obciąć włosy czy je uczesać, ale też pofarbować włosy, wymodelować je, a także zadbać o ich kondycję. W stolicy jest wiele salonów fryzjerskich, ale warto odwiedzić salon Hair Air, którego właścicielką jest Karolina Stępczyńska. To wykwalifikowana fryzjerka, która ukończyła studia branżowe za granicą na dwóch kierunkach. Jej salon znajduje się na Ochocie. Jest tam fryzjer damski i męski. Styliści gwarantują dobór odpowiedniej fryzury i koloru włosów do urody, stylu i osobistych preferencji każdej kobiety. Jest to bardzo ważne, bo nie każda pani dobrze czuje się, np. w koku czy warkoczu.

Jeśli do tej pory panie i panowie nie byli zdecydowani, jaki salon w stolicy odwiedzić, to po zapoznaniu się z kompleksową ofertą usług fryzjerskich rekomendowanego salonu, z pewnością wybiorą lokal U7 na ulicy Szczęśliwickiej 54. Pracujący tam fryzjerzy są do dyspozycji klientów od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do godziny 20.00, w soboty zaś od godziny 10.00 do godziny 15.00. Rezerwacji terminu można dokonywać online. Wystarczy wejść na stronę internetową salonu i dokonać rezerwacji wizyty z zaznaczeniem wybranej usługi i konkretnej fryzjerki. Są tam również podane ceny na wybrane usługi fryzjerskie. Każdy potencjalny klient salonu będzie więc wiedział, ile zapłaci za wybraną usługę. I tak np.:

  1. Za eko koloryzację z modelowaniem trzeba zapłacić od ok. 210 do ok. 270 złotych. Cena uzależniona jest od długości włosów.
  2. Za eko koloryzację wielotonową ze strzyżeniem i modelowaniem klient zapłaci od ok. 280 złotych do ok. 350 złotych. Cena zależy od długości włosów i rodzaju koloryzacji - ombre czy sombre.
  3. Za modelowanie fal lub loków trzeba wydać od ok. 80 złotych do ok. 95 złotych. Cena też zależy od długości włosów.

Z opiniami o usługach fryzjerskich i profesjonalnej obsłudze fryzjerów, można również poczytać na stronie internetowej salonu. Opinie są bardzo pozytywne i klienci nader chętnie polecają usługi innym.


Zostaw nam swoją opinię o przedsiębiorstwie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: http://hairair.pl
Data dodania firmy: 2019-07-10
Telefon do firmy: 507-537-857
Miejscowość: Warszawa
Adres: Szczęśliwicka 54
Kod pocztowy: 02-353

Źródła:
http://hairair.plDane redaktora wpisu: Helena Wojciechowska


Firmy działające w tej samej branży

Rehatrainers
ul. Ciszewszkiego 15
Warszawa
pogotowie-komputerowe24h.pl
ul. Warszawska 25
Warszawa
Providio
ul. Opaczewska 65
Warszawa